Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Npc Canı %100
Arkadaşlar 2-3 gündür bir sorun başıma bela oldu. Sürekli sabit kullandığım ayarlarla oynarken bakımdan sonra golem bot da yaratık keserken saldırıyı iptal ediyor.
Npc kesim bölümünde ( Only Attack NPCs with Full HPTs ) seçeneği tikli değil iken canavara hedef alınca altta yüzde yüz yazıyor bi tane vuruş atınca canavarın canı yüzde yüzün altına indiği için atağı iptal edip boşa çıkarıyor. Sürekli Yaratıklara 1 er 2 şer vurup vurup geçiyor. Lütfen Yardımcı Olun ne Yapmam gerek? Botu açmadan önce de açınca da bakıyorum ayarlarken otomatik o tik seçiliymiş gibi başlıyor. bot içi yapılandırma ayarlarını düzenle diyip o seçeneğin ayarını false yazıyorum yine olmuyor. Hileyi silip yükledim yine olmadı. Botta mı bi sorun var bilemedim. Yardımcı Olursanız Çok sevinirim.

19:29:46 [warning] Attack not successful (2).
19:29:46 [info] Attack '-=[ Mordon ]=-' (100% hpt).

Saldırıyı başlatıp bir tane vurunca direk böyle bir hata yazıyor ve saldırıyı iptal ediyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Please help me admin. Golem bot it gives an error. When I start the bot, automatically cancels attack while attacking enemies. this option is unchecked (Only Attack NPCs with Full HPTs).

After shooting a shot at the aliens, gives this error:
19:29:46 [warning] Attack not successful (2).
19:29:46 [info] Attack '-=[ Mordon ]=-' (100% hpt). and cancels the attack.

I deleted and reinstalled the program, but it didn't happen again.
I found this option in the configuration settings and turned it off. ("OnlyFullHptNPCs": false,). But Not Again. Sad

It was like that after maintenance on Thursday.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)